| Itstimetosayhello a întrebat:

Care din următoarele propoziții este adevărată:
Raspuns 1
„Comprimarea prin poziţionarea atributului de comprimare în Windows Vista este posibilă numai pentru volumele formatate NTFS"
Raspuns 2
„Windows Vista inscripţionează CD-urile doar în format Live File System"
Raspuns 3
„Directorul Public (din Utilizatori) stochează fişiere de uz public, disponibile tuturor utilizatorilor din rețeaua la care este conectat calculatorul"
Raspuns 4
„Opțiunea Răsturnare din varianta afişarea ecranului desktop Aero afişează o stivă de ferestre deschise"

ce varianta este big grin?

1 răspuns:
| Catalin98a a răspuns: