| drumurile a întrebat:

Care din voi a vazut filmul "padurea mortii"? cica e poveste reala, voi credeti?

5 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Nu, nu l-am vazut.
Dupa denumire pare a fi de groaza. O sa-mi chem niste prieteni sa nu fiu singuraaaa si o sa-l vizionam...filmele se inspira din povesti reale(majoritatea)...nu cred ca e poveste reala. Dar mai intai sa-l vizionez apoi sa-mi dau cu parerea.
Las la comentarea altora.
O pereche de pupici:*:* si un an nou plin de bucurii! La multi ani!>big grin

| anonimmmmm a răspuns:

Uffffff l-am vazut ieri.Asa de tare m-am mai speriat.Si faza este ca ieri cind l-am vazut eram cu prietenul meu, el era la mine, insa acum sunt singura si este ora 1:34 simi tremura chiloteii acum ca ai adus vorba de asta.Nu stiu ce sa cred. Dar in lumea asta ce nu-i posibil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate filmele se inspira din povesti reale. E normal sa spuna asta producatorii, gandeste-te, iti starneste curiozitatea si te tine mai tripat stiind ca povestea are un sambure de adevar.Parerea mea? Doar o strategie ieftina de marketing.

| andreiolariu a răspuns:

Cu siguranta nu e 100% realitate. Orice regizor adauga secvente diferite fata de lumea reala pentru ca filmul sa fie de calitate.

| theboyys a răspuns:

Foarte interesant numele un trailer ceva ne arati