| MistarGoGu a întrebat:

Care dintre serviciile secrete va par mai SINISTRE prin modul de acțiune? FSB * ( Rusia ) CIA * ( State ) Mossad *( Israel ) MI5 / MI6 *( Anglia )?
Rusii se pare ca " exceleaza " la sinucis oameni prin cădere de la geam / balcon sau otrăvire!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e vorba aici de a fi sau nu "sinistre" ci doar de un singur indicator: eficiență. Și aici israelienii au demonstrat că sunt!

| MistarGoGu explică (pentru sierra1):

Din 1948 ei stau cu morcovul adânc înfipt în posterior cu asa vecini simpatici

| T0T a răspuns:

Cele mai sinistre sunt cele care nu par a fi.