| MissDelevingne a întrebat:

Care dintre voi are rude vedete sau oameni importanti de la Tv sau asa sau prieteni sau cunostinte?

SINCER! Serios...
Cine?

3 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Poi acum zic pe bune, nu-i gluma, bunicul meu e prieten cu tatal Ramonei Badescu, acu' vreo 2 ani am fost cu tata si cu o prietena la teatru si i-am cerut autograful Tamarei Buciuceanu, eu am o verisoara care apare deseori la TV pentru pian.

| Satisfaction a răspuns:

Mama mea este cantareata de muzica populara. Cand am fost mica m-am dus cu ea la Surprize,surprize unde am intalnit-o pe Andreea Marin. Am poza cu Mircea Radu...ii dadeam un bobarnac. Cred ca eram nervoasa. Nu-mi mai aduc aminte. Cam atat. As vrea sa o vad pe Inna,Andreea Banica, Andra, Anda Adam etc...astia romani si din alte tari adica din America mi-as dori sa o vad pe : Demi Lovato, Selena Gomez, Miley Cyrus, Jonas Brothers, Angelina Jolie, Lady GaGa etc etc adica as vrea sa cunosc toate vedetele din America.

| Bia_3953 a răspuns:

Pai la mine Florin Piersic a fost casatorit cu o verisoara a bunicului meu