| Artemiss a întrebat:

Care dintre voi ati incercat vreodata sa va drogati cu sirop de tuse?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Imi place la nebunielove struck
Nu m`am drogat, nu de alta da` nu m`a lasat mamalaughing

8 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Dar sa va sinucideti cu vitamine, oare merge?laughing Nu ca as vrea dar intreb.

| adeana a răspuns:

What? Se poate asa ceva? Hmm, se vede ca am imbatranit si am ramas in urma cu metodele de ajuns pe alta planeta laughing
Nu am auzit de asta niciodata.

| RamonaMn a răspuns:

Cand eram mica imi placea gustul la nebunie tongue.Shi exageram considerabil doza rolling on the floor. Insa nici chair drogat. laughing
Dar tu? smug

| spin a răspuns:

Eu unu nici nu stiam... dc nu miai spus cu cativa ani in urma...acum st prea marehee hee.prefer o banala tigara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Am incercat, l-am gustat
Dar nici chiar drogat

hai papa ca fac rime deja laughing)

Bafta la drogat. big grin

Byebye

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Ce? nu cred ca exista asa ceva.tonguelaughing