| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Care e cantaretul(cantareata)favorita?big grin

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Selena Gomez`love struck.
Nu numai ca are o voce superba, dar este extrem de frumoasahappy

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Fara discutii, Thomas Anders

si Benjam in Burnley canta bine, dar neah. Thomas îi legendalaughing

Daca stii despre ce vorbesc, bineinteles

daca nu stii, da un search pe youtube. cu vocea lui, thomas anders ii face praf pe toti artistii disney si justin bieber la un loc. E o legenda in muzica, intr-un fel ca Michael Jackson, nu ca justin bieber, a scos 2 melodii si se da mare straight face

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Selena Gomez.

| Rukhsandra a răspuns:

Eminem

| Alexandru a răspuns:

Freddy Mercury

| Laura a răspuns:

Till Lindemann happy.

| Icsulets a răspuns:

Fernando de la caransebes si samuela(sunt rea-search youtubelaughing)

rolling on the floorfundoi nu?:devil)

| pau89 a răspuns:

Gwen stefani

| ProXtu a răspuns:

Vinnie Paz