| RiRi5846 a întrebat:

Care e cea mai avantajoasa meserie in ziua de azi?(nu doar la noi in tara)

4 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Pai a fi doctor e cea mai avantajoasa meserie. Daca te duci in alta tara si te faci doctor iti ASIGUR mare succes.
Daca vrei sa ramai in Romania si sa gasesti un job bun, apucate de informatica(calculatoare) si vezi ce faci.Adia oferi servici dasgtea sa reinstalezi wondows-ul, sa schimbi placa video blabla.o sa iei foarte multi bani pentru ceva care e foarte usor!
Sper ca ti-am fost de folos si nu uita de funda.

Toate cele bune,
Alin.

| Yaesmin a răspuns:

Doctor,designer de moda

| MihneaIsBack a răspuns:

Informatician sau doctor.

| carpediem a răspuns:

Cea care o faci cu placere si mai castigi si o caruta de bani. Tu alegi.