| GabbyGabriella64 a întrebat:

Care e cea mai mare fobie a voastra? cum ati dobandit-o?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De inaltime.
Nu am "dobandit-o" intr-un anumit fel.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Nu am avut niciodată așa ceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A fost, de caini.
M-au alergat multi in copilarie.
Acum nu ma mai impresioneaza prea tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret

| Drimmero a răspuns:

Moartea sau pur si simplu sa ma imbolnavesc nasol, simplul gand ca n-as mai fi, n-as mai vedea persoanele dragi, nu m-as mai putea bucura de pasiuni sau placerile vietii, sa nu mai pot face ce imi place m-ar ingrozi, iubesc viata, sanatatea si tineretea, elementele pentru o viata frumoasa in viziunea mea.

| Antimanele104 a răspuns:

Când eram mic, aveam arahnofobie: teama de păianjeni. Acum nu mai am așa mare frică de ei, mai ales că cei care mai stau printr-un colț prind țânțari și alte insecte dăunătoare.
Dar dacă vine vorba de păianjeni din ăia uriași din Australia... imediat mă ia spaima. big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Serpii,de cand ma stiu.