| aaaa12345 a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta la romana? Mie place romana♠

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

9.Am un 9 si un 10big grin

| mgtow a răspuns:

Cand eram in Romania in clasa 5ea am luat un 3 si credeam ca cea mai mica era nota 4.

| Elena1234456 a răspuns:

"Mie place romana" - se vede happy.
Eu am un 9 la limba romana.

| fluturas a răspuns:

Anul acesta am luat doar 10 big grin, dar am avut un 9 pe a6a

| Tourniquet a răspuns:

Cea mai mica nota la romana : 9. laughing
Cea mai mare : 10... din pacate nu pot depasii laughing.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pe anul asta 10.

| positivity a răspuns:

Buna.

Pai cea mai mica nota a mea la romana a fost 9.

| ImmortalQueen a răspuns:

Saluthappy

Pai stai sa imi amintesc... a da nota 7.

Si mie imi place romanatongue

| anOnimăăăă a răspuns:

Cea mai mica nota a mea la romana este 8 happy

Eu nu te critic pentru greselile din intrebarea ta :* i se poate intampla oricui, din neatentie deci nu este un motiv sa cred ca nu iti place romana (ca nu sti sa scrii)... happy

| Xname a răspuns:

Se vede ca "tie place romana". tongue Dar cea mai mica nota a mea la romana e 9 tongue

| Andreea_5313 a răspuns:

La romana toata viata am avut 9 pe liniestraight face

| DonGiovanni a răspuns:

... eu am un 5 big grin si nu imi plc. *** daca stiu sa vb romaneste ce imi mai tr sa invat *** ila de ora tongue?

| Onutzyk a răspuns:

10...ca la mate tongue
Romana e mai draguta ca mate tongue

| alexutsuuu a răspuns:

10.

| JustMeYl3 a răspuns:

Pe anul asta 9... tongue

| NinaParadise0 a răspuns:

Ieri am luat 5.
pentru ca am scris in loc de caracterizare, povestire.
dar eu sper ca nu mi-o trece in catalog, ca imi strica media.

| Tsun a răspuns:

Daca vorbim de romana impartita n doua cum era pe timpuri tongue, pai:la literatura imi mergea destul de binishor, teze numa de 10 aveam...gramatica in schim era chin am reusit performanta intr un singur semestru sa iau 2, 1, 2,9,7,6,8 (1 am luat ca i am pus superglu pe scaun profesoarei pe scaun si a trebuit sa iasa acoperindu si partea dorsala cu catalogulbig grin.of of mai mai ce amintiri "placute"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Neeli a răspuns:

7 la teste luam de fiecare data. aveam trei de 10 si trei de 7...laughing. anul asta am un 8:-p(tot la test)