| oSalamadra a întrebat:

Care e cel mai ciudat obiect din casa voastra?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva pictat de nepotica mea cand avea 3 ani rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un pistol de batut cuie.
stau la apartament, nu l am folosit niciodata si nu lucreaza nimeni din familie in constructii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred că separatorul de smântână e cel mai ciudat, la vedere.
Nici rezervorul de motocicletă din pod nu cred că e normal.
La apartament am avut câteva luni un aparat de sudură în cutia originală de lemn, pe post de măsuță de cafea.

| Hammurabi a răspuns:

Un craniu de șarpe Boa.

| Dismally a răspuns:

Nu vrei sa stii big grin

| gemeni6226 a răspuns:

O pictura mostenita de la soacra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, o sabie și un pistol de jucărie pe care le-am comandat-o de pe eMAG și le țin sub pat in caz că mă ataca hoții vreodată, să-i speri puțin. laughing

| 4evergentleman a răspuns:

Un par pe care scrie numele unui fost luptător K1