| andreea7520 a întrebat:

Care e cel mai de groază film pe care l-aţi văzut? Vreau să downloadez un film de groază, dar nu vreau să fie scârbos, doar extrem de înfricoşător, ceva sfaturi? a, se poate şi un link cu un site după care îl pot downloada? vă rooogbatting eyelashes

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa vezi Constantine;)
Nu e chiar groaza dar e interesant. Mie mi-a placut
Info.film : http://www.cinemagia.ro/filme/constantine-constantin-7156/
Download : http://www.filmealese.com/constantine-2005/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ring-avertizarea. E cel mai horror film pe care l-am vazut...

| madycoco a răspuns:

The ring si the grudge :d

| ionut1980 a răspuns:

Mie mi-a placut seria Saw.

| Pho3nix a răspuns:

Canibal Holocast (e interzis in 30 de tari)
The Ring
Mirrors
The grugde
Paranormal activity
Dead Silence.

ETC...

| NoName1234 a răspuns:

Pai eu cred ca e Case 39.In traducere cazul 39. E de groaza rau si e interzis sub 16 ani! Sau Orphan, nu e chiar ca Case 39, dar e si asta interzis sub 16 ani!

| l0riiii a răspuns:

Stiam o groaza de filme, DAR le am uitat! eu una ma uit in fiecare vineri, seara, la Fenomene Stranii, sunt destul de infricosatoare!

| Aries90 a răspuns:

Drag me to hell big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

Nici unul n a reusit sa ma marcheze. Ultimul vazut "drag me to hell"

| Rose_2860 a răspuns:

Mie mi'au placut Eden lake, Autopsy, The last house on the left...

| Victoria a răspuns:

Poltergeist :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge 3O>O

| Simo` a răspuns:

The ring 1 si 2 :-ss

| SexyChick a răspuns:

Nici mie nu imi plac filmele horor sangeroase si scarboase gen saw sau autopsy happy
pai poti sa incerci the ring (1-2 o sa apara si 3 ) mie mi s-a parut cel mai horror ai am vazut o groaza de filme horror tongue
e buna si varianta originala japoneza dar si remakeul love struck
si paranormal activity m-a speriat :d

| st1ks a răspuns:

-Drag me to Hell
-The Solstice
-See No Evil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da