| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care e cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat pe ziua de azi?

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Chipsuri si cola laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Faptul ca eu impreuna cu iubitul meu am ajutat o persoana nevoiasa cu haine si mancare. Socrii si parintii mei sunt mandri de noi doi.

| Deaad a răspuns:

M-am "deschis" azi.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit cu o persoană pe care o iubesc mult. Mi-a înseninat ziua happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nimic frumos.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Faptul ca sunt sanatos si bine dispus.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Îmi ia maică-mea laptop de gaming

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat nimic frumos.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Am aflat ca bunica mea mai are cateva zile de trait... cel mai frumos lucru din aceasta experienta este acela ca am realizat ca eu mai am viata de trait si trebuie sa incerc sa o traiesc ca si cand ar fi ultima zi pentru. mine.

| stefan563 a răspuns:

Cred ca faptul ca nu am facut mate rolling on the floor