| alaalaeu a întrebat:

Care e cel mai jenant lucru care vi s-a intamplat odata?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am picat pe trecerea de pieton si toata lumea a ras de mine.
Sau mai sunt jenante momentele alea cand profesorul te trece la tabla, iar tu nu stii sau nu-ti aduci aminte din cauza emotiilor, si toata clasa incepe sa rada de tine.

| alaalaeu explică (pentru DarkOrbitMoon):

Da dalaughing Da stai sa vezi cand te scoate profesorul la tabla si ai "aia" in erectielaughing Am patit-olaughing Puneam cartea in zona ca sa nu-si dea seama clasalaughing

| alaalaeu explică (pentru DarkOrbitMoon):

Vaileuu am crezut ca esti baiatlaughing ma simt prost pentru raspunsul care ti l-am dat mai devreme...laughing Sorrylaughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru alaalaeu):

Nu-i nimic.
Oricum majoritatea de aici cred ca sunt baiat. laughing

| Vlach a răspuns:

Chiar daca nu a ras nimeni de mine, a fost jenant si m-am simtit prost. Nu mi-am facut tema la mate acum un an si ceva si dna. m-a intrebat daca am facut tema si am zis ca da. Apoi m-a pus sa citesc rezolvarea unui exercitiu din tema si atunci am dat de necaz sad