| هوراس a întrebat:

Care e chestia cu tipa aia Dizzy Beib? de ce toată lumea o urăște?

4 răspunsuri:
| 16Gabriela a răspuns:

Eu chiar nu am auzit de ea. Probabil uni sunt invidiosi.

| LeFangirl a răspuns:

Chestia cu Dizzy? Da, e o fată de pe ask. Zicea că tatăl ei o violase şi în fine, că are un trecut tumultuos şi că fostul ei a postat poze cu ea goală pe internet. Nu ştiu care e adevărul dar tot nu mi se pare corect să te legi de o persoană după aspectul fizic deoarece majoritatea de pe ask se leagă de aspectul ei, nu de comportamentul ei sau altele. Nu mă interesează pe mine viaţa ei, dar măcar o admir că indiferent cât de în râs e luată şi toate cele de Dann Baws şi restul ea continuă să fie pe ask şi să le răspundă. happy

| olgutza1 a răspuns:

De ce spui ca toata lumea o uraste ba deloc. numai ca ea este foarte urita

| هوراس explică (pentru olgutza1):

Dacă lumea nu o urăște, atunci de ce e bârfită pe ask.fm și chestii de genul? laughing