| Genevaaa a întrebat:

Care e diferenta dintre o persoana care profita de cineva mai stabil financiar decat majoritatea si o persoana care nu suporta sa primeasca ceva de la acest fel de oameni?

Cel din al 2-lea context nu vrea sa fie "dominat" simtind ca cel stabil financiar este "peste el"?

1 răspuns:
| Mtoni a răspuns:

Este posibil. Sau poate că cel mai slab financiar simte dispreț pentru cei mai bogați pentru "felul murdar în care s-au îmbogățit".