| smileforme a întrebat:

Care e intrebarea ce-ti macina mintea in monentul acesta? cea mai patrunzatoare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Pai de unde venim, noi universu pamantu..., cum s-a mai zis daca exista ceva dupa moarte eu sper sa fie, cat timp voi mai sta cu prietena mea cu care sunt de un an si ceva vom merge fiecare la liceu lui si nu stiu daca va mai fi ceva, mai am multe intrebari fara raspuns, ce sau cine este Dumnezeu...

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Daca ar trebui sa ma culc cu una rolling on the floor glm. Daca exista viata dupa moarte sau doar mori ca si orice alta vietuitoare.pa

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pai.de ce omul are nevoie de iubire? si multe altelelaughing

| simona_2792 a răspuns:

Murim la anulbig grin?