| anonim_4396 a întrebat:

Care e motto-ul vostru preferat?
Cum ar arata calatoria voastra favorita?
Ce-a mai mare teama a voastra e?
Personajul de fictiune preferat?
Eroul din viata reala e:?
V-ati indragostit vreodata de vreun "personaj"de pe TPU?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. "Inspiră...respiră. Repetă" laughing
2. Pe mare! Pe un vapor, pe un iaht, pe o barcă...nu contează. Pe mare să fie!
3. Prefer să nu mă gândesc la asta...
4. Micul Prinț
5. A fost mama.
6. Ei si tu, acum! Dacă zic...da?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu este chiar un motto, ci un citat. "Prefer sa fiu urat pentru ceea ce sunt, decat sa fiu iubit pentru ceea ce nu sunt." (Kurt Cobain)

Imi place foarte mult sa calatoresc, in special cu trenul, alaturi de inca 2-3 persoane. Destinatia nu are atat de mare importanta, insa imi doresc sa vizitez Finlanda, Norvegia, Germania, Marea Britanie si Japonia.

Nu am o teama exagerata fata de nimic, insa imi este frica de inaltime.

Probabil sunt multe, dar nu-mi vine niciunul anume in minte, acum.

Nu am. Sunt persoane pe care le admir pentru diverse calitati pe care le au, dar cam atat.

Poate.

| morningstar a răspuns:

Aimer jusqu'a l'impossible
Aimer mieux que c'est possible
Aimer d'un amour invincible...
C'est possible!

Ose, ose...
Redonne a ta vie sa vraie valeur
Ose, ose...
Redonne a ta vie toutes ses couleurs!
In Cosmos

Teama de depresie

Nu am

A fost mama

Nu

| MalleusMaleficarum a răspuns:

1) Nu am un motto, am un citat, si anume "Everybody lies.''
2) Undeva departe, cu putina civilizatie si cu doar strictul necesar. Prea multe lucruri inutile ne invadeaza viata de zi cu zi.
3) -
4) Imi este enorm de greu sa aleg intre Gregory House, Cal Lightman si Hannibal Lecter. Nu pot, imi pare cu regret.
5) "Erou" e o denumire exagerata. Prefer "persoana pe care o admiri/stimezi". Raspunsul e Mircea Badea.
Intrebarea nr. 6 este atat de retarda incat nici nu merita mentionata.

| Gogu06 a răspuns:

1.N-AM
2.N-am
3.Imi este frica de agonie
4.N-AM
5.N-AM
6.NU