| anonim_4396 a întrebat:

Care e prima intrebare care iti vine in minte? (In afara de "Pentru ce naiba (a se citi "***") am raspuns eu la intrebarea asta?")

5 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Acum?!
Pai...ca de exemplu, cati a-ti urmarit materialul acesta?
http://seductiatrupului.ro/film/secretul-legea-atractiei-fragmente.html
Si dupa vizionare...si cat de mult v-a ajutat, constructiv vorbind?!

| KatherineSparks a răspuns:

Când citesc întrebarea asta, n-am cum să mă întreb 'Pentru ce naiba am răspuns la întrebarea asta?' pentru că asta aş face-o după ce-aş da un răspuns.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Coco va urca pe munte? rolling on the floor

| littleangel_1397 a răspuns:

De ce nu am si eu motocicleta?sad
intrebarea asta ma chinuie de aproximativ 5...(a se citi cu suspans)... minute; asa ca de ce as renunta la asa o minune de intrebare cu nici un raspuns doar pentru simplul fapt ca am citit intrebarea ta?
tu ce zici:raspunzi la intrebarea mea sau zici ca sunt nebuna?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ClaireSalvatore, inainte sa dai un raspuns, stii deja ca-l vei da. Poti, asadar, sa te intrebi "Pentru ce naiba am raspuns eu la intrebarea asta?", inca dinainte de a raspunde.
No day without teoria chibritului.