| anonim_4396 a întrebat:

Care e problema voastră cu băieții pletoși? :p

49 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu prefer doar baietii cu parul lung love struck (orice lungime)

| Valleria a răspuns:

Mie imi place, sunt diferiti. Cu barba tot imi plac.

| sappy a răspuns:

Nu conteaza cât de lung am parul
Mai presus e cât si cum gândesc.

| Mussette a răspuns:

Mie mi se par chiar draguti unii. big grin
M-as juca in parul lor continuu, caci imi face placere, iar eu nu-l am lung. happy
Denota un caracter liber, fara inhibitii. tongue

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, dar noi nu traim in vremurile alea. Suntem in secolul XXI.
Eu mi-am exprimat propria parere happy.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Klepto):

Imi pare rau ca te-am dezamagit. Nu vad de ce ai primi ignore.
Si baietii cu plete pot fi persoane demne de admirat. E drept, poate cauta cumva sa atraga atentia asupra lor (ceea ce nu mi se pare ok), sau poate ca pur si simplu le place parul lung.
As accepta un prieten cu plete, doar un iubit nu. Si cum iubit am deja de cativa ani, nu vad de ce ar trebui sa fii dezamagit din cauza preferintei tale pentru parul lung happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DeeaMarry):

Și secolul XXI indică clar undeva, că toți bărbații trebuie să se tundă :p (îs ironic. Îți accept opinia)

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu indica nicaieri. Doar ca nu ne mai gandim la razboinici atunci cand vedem baieti cu plete.
Oricum, fiecare isi alege cum vrea sa arate dupa propriul plac. Stii vorba aia, gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DeeaMarry):

Te înțeleg. rămâi în continuare userul cu care pentru discuta ceva și cu care pot împărtăși opinii.

NOname
| NOname a răspuns:

De ce, e musai să a(ve)m una?

| Mariusflo a răspuns:

De ce să avem probleme cu ei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mariusflo):

N-ai de unde să știi. Tu nu ești pletos să vezi cum se uită lumea la tine :p

| Mariusflo a răspuns (pentru anonim_4396):

Este mai important cum te vezi tu, decât cum te văd alţii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, ma enerveaza ca pun atata pret pe istoria muzicii si pe par imi intuneca ziua nu ma refer neaparat la faptul ca imi termina energia pozitiva, numai oamenii pozitivi sunt si foarte buni. esti foarte bun? pe cine iubesti? muzica ta imi ofera dreptul sa te ucid?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

What? Woow. Vorbeam de plete :/ Ce treabă are muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa ai incredere in orice consideri tu ca e frumos, ruj, blana, pantaloni stramti. trebuie sa mergi gandindu-te ca lumea de afara e propriul tau dormitor.
cred ca e doar lipsa ta de curaj. parul lung e prea ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A acum am înțeles. Păi nu-mi pasă de ce zice lumea. Chiar nu mă deranează. De fapt mă simt chiar puțin bine laughing În schimb când merg pe stradă, îi văd cu coada ochiului cum se uită la mine, crezând că nu-i văd laughing Și voiam doar să aflu de ce-s așa uimiți :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu iti pasa ce zice lumea, sugeram ca nu mergi increzatorlaughing sau lor le place sa vada persoane androgine prin preajma

| Adriana1997 a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii cu parul lung, nu scrie nicaieri ca trebuie sa fii tuns scurt, urasc sa vad ca unii oameni se uita ciudat la altii pe strada daca vad ceva diferit la ei. Eu zic sa fii exact asa cum vrei.
DARE TO BE DIFFERENT! happy