| theStar a întrebat:

Care e `replica vietii voastre` pe care o dati atunci cand va enerveaza/insulta >cineva?:

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai nu cred ca o pot posta aici laughingsa incerc cu niste ****...Pai zic cam asa:S**i pe**a laughing Asta imi vine prima in gand...si abia dupa aia incep si ma calmez si realizez ca nu e bine ce am zis laughing...asta o folosesc in cazuri gravehee hee
In restbig grinu'te'n truda ta laughing

| arysa a răspuns:

Esti mai prost decat prevede legea! laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Ha? ce? ai zis ceva? scuze da nu te-am auzit.

de obicei spun totu asa...pe banda rulanta cand ma enerveaza sau ma jigneste cineva... da norocul lor ca eu nu ma enervez asa de repede, asa ca nu prea au de-a face cu mine.am mai multe replici...nu-s chiar replicile vietii mele dar totusi is ceva

| Brigitta a răspuns:

Te-ai gandit mult ca sa zici asa ceva?

| cîrne a răspuns:

Bai ciufuli-mi-ai barzoiu, tu chiar crezi ca noi ne tragem de sireturi acum! vezi-ti lungul nasului!

| lololololol a răspuns:

Fuck you

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu pot scrie aici.big grin

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Centura e pe dreapta.

| Christyne a răspuns:

1.Esti mandru/mandra de tine nu?
2.Luarai faiăr.
3. Dnd ca nu am auzit de tine

| theStar explică:

Foarte interesante laughing.mc.eu mai folosesc des: calmeaza`te! te faci de ras... sau: te credeam mai `distept/a`! te agiti degeaba ca un epileptic/a...`doamne dumnezeule.cate inteligenta`...nu din astea vulgare...de obicei e nevoie doar de 1 sau 2 cuvinte ca sa ii inchizi gura interlocutorului, este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revino!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muklesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba? tu stii cine sunt eu? e cea mai tare.stii cum? ii dau pe spate ce mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai vrea sa stii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai hai laughing