| anonim_4396 a întrebat:

Care e sportul vostru preferat? Cat de des il practicati?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ciclismul. De nu ies cu bicla trei zile, e problema.
Inotul, vara, in apa sunt in mediul meu, nu chiar ca pestele, dar pe aproape happy.
Ar fi si voleiul, dar e mai greu, nu stiu nici o echipa cu care sa joc.

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul, tenisul de picior, imi place sa joc si baschet, imi placea si handbalul, mi-ar placea si polo, am jucat ''improvizat'' sportul asta, intr-o piscina cu cativa si am improvizat noi 2 porti, e fun rau. Cel mai des jucam fotbal si tenis, cam in fiecare saptamana, era un obicei, sa treaca frigul si o sa fac iar un obicei din asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca am unul preferat. Niciunul laughing

| SilentRain a răspuns:

Baschet si patinaj pe gheață
Nu prea des

| Nirvanaaa a răspuns:

Voleiul. Din pacate acum nu se mai poate sad. Înainte cam o data la 2-3 săptămâni, lipsa de timp, fiind și sport de echipa nu toți ne sincronizăm unii cu altii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice include haltere. Culturism/Powerlifting/strong/weightlifting si street workout. De 2-4 ori pe săptămână.
Nu-mi plac sporturile cu alți coechipieri. Cel mai bine lucrez singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inotul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sala de forță, cu toate că mulți nu o considera sport. Sa zicem ca asta e activitatea mea fizica.

Datul cu părerea. Destul de des încât mi-aș putea lua centura neagră.