| mhn24 a întrebat:

Care e talentul vostru?

21 răspunsuri:
| Adoniaa a răspuns:

Desen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intereseaza?

| cristianorudi7 a răspuns:

Sa o injur pe cea mai botanista crva a lumii, byanka plii mele

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_1106 a răspuns:

Dansul si canto:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pricep de minune la enervat oameni.

| anOnimăăăă a răspuns:

Sa ii ascult si sa dau sfaturi celor din jurul meu puppy dog eyes

| Razvan a răspuns:

Sa faultezdevil

| Ana a răspuns:

Imi place sa critic big grin

| Nightfall a răspuns:

Raspunsul e unul relativ, fiindca depinde de cum priveste fiecare notiunea de talent. Insa eu unul consider ca talentul este daruit acelor persoane ce nu urmaresc sa il foloseasca pentru profit, sau in interes personal. Astfel, dintre lucrurile pe care le am ca si hobby-uri si pentru care am fost deseori apreciat fac parte video editing-ul, fotbalul si desenul.

| astro5 a răspuns:

Nu stiu alerg repede

| Rallu a răspuns:

Pai compun versuri
Desen? sunt praflaughing nu ai sti daca am desenat cu mana sau cu picioarele
Voce? N`am, bine pote doar un pic la dus
Dans? Ma pricep, dar nu e o pasiune
Boxul? imi place, ma pricep, si il practic cand am nervilaughing
Fotbal si tenis? si la astea ma pricem destul de binelaughingdar nu cred ca se numeste talentlaughing
Al tau care e?

Răspuns utilizator avertizat
| 0SomeOne0 a răspuns:

Buna! Desenul, fotografia si canto.

| Alice_2134 a răspuns:

Desen, muzica, literatura

| OHmyGosh a răspuns:

Pai fac dansuri moderne de 5 ani si sunt la avansati, desen si muzica.

| zalisa a răspuns:

îmi place să ucid oameni. happy

| JustMelavJustMe a răspuns:

Desen.dans un pic.m, amtematica si compus.imi place sa scriu :X! In special la tastatura!

Răspuns utilizator avertizat
| iepurash_9610 a răspuns:

Desenul happy