| anonim_4396 a întrebat:

Care e treaba cu "utilizatorii care te ignoră"'?
Tocmai ce văzusem asta, acum că mi s-a cerut o "cerere de oprire ignorare".
Deci respectiva persoană mă ignora, după ce s-a răzgândit, îmi cere mie acordul pentru a nu mă mai ignora? E un fel de "ai plecat, acum e decizia mea dacă te primesc înapoi"?
Când tipul/tipa (nu vreau să fiu nicidecum subiectivă) mă ignora... putea să-mi vizualizeze răspunsurile, întrebările?
Hmm, n-am intrat de mult pe-aici, nu-mi mai e la fel de clar cu aceste schimbări.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,poti vedea totul si ei pe tine, inainte nu era asa, sa modificat site ul, desi de dusmani nu scapi pe acest site din pacate

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Am avut un bug cand m-am trezit cu mai multe persoane pe care le simpatizam si a trebuit sa le dau cererea de oprire ignore, in concluzie posibil sa fi fost dat si lor acel bug sau pur si simplu au uitat cabd ti l-au oferit si vor sa elimine din lista lor persoanele ignorate. Cel putin una nu-mi bat capul daca ma scot de la ignore sau nu, este problema fix a lor.

| RAY a răspuns:

Omul se mai rasgandeste cateodata, si eu am primit cereri de genul, desi nu cred ca omul se poate schimba in bine

| Satango a răspuns (pentru RAY):

Scuză-mă, nu ai înțeles întrebarea (care include alte întrebări). Sau întrebările mele conțin și răspunsul totodată?

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Care e treaba cu ''utilizatorii care te ignoră'''?
uni te ignora din en motive
Tocmai ce văzusem asta, acum că mi s-a cerut o ''cerere de oprire ignorare''.

Deci respectiva persoană mă ignora, după ce s-a răzgândit, îmi cere mie acordul pentru a nu mă mai ignora? E un fel de ''ai plecat, acum e decizia mea dacă te primesc înapoi''?
da dupa ce tea ignorat o vesnicie isi poate trimite o cerere de prietenie adica din dusmani deveniti prieteni de suflet, da isi poate vede raspunsurile, intrebarile dar nu isi poate raspunde sau da reply la raspunsul tau

| Satango a răspuns (pentru RAY):

Dar eu îi pot vedea postările/întrebările/datele?

| Satango a răspuns (pentru RAY):

Mulțumesc!

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Danke für fundita, npc

| RAY a răspuns (pentru Satango):

Da,poti vedea totul si ei pe tine, inainte nu era asa, sa modificat site ul, desi de dusmani nu scapi pe acest site din pacate

| Fatamuntilor a răspuns:

Putea sa-ti viziualizeze postarile, dar nu putea sa intractioneze cu tine.
E un fel de a-si cere scuze ca te-a ignorat.rolling on the floor

| deeeaqq a răspuns:

Spune-mi că ai refuzat cererea ❤❤❤❤

| Satango a răspuns (pentru deeeaqq):

Am acceptat-o... Eu nu accept cereri de prietenie, însă accept celălalt gen de cerere. laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Satango):

Apf, mă simt prost că eu nu mai primesc cereri de oprire ignorare să o resping sad
A da, sunt mai multe genuri de cererewinking