| ::::Diana::::: a întrebat:

Care este animalul vostru favorit? De ce?

Răspuns Câştigător
| Gabrielle a răspuns:

Cainele este animalul meu preferatlove struck si poate pentru ca am si eu unulbig grin pai sunt multe motive dar am sa iti zic cateva:In primul rand ca acest animal stie sa iti fie alaturi si la bine si la rau, este un prieten credincios care sti ca niciodata nu te ar trada si ca si-ar da si viata pentru tine, transmite energi pozitive si iti aduce mereu o raza de fericire oricat de mica ar fi ealove struck

16 răspunsuri:
| cssandreea a răspuns:

Pai... mie imi plac toate animalele pentru ca fiecare sunt deosebite si dragalase in felul lor...mai ales atunci cand sunt mici!

| User a răspuns:

Sobolanul. din cauza cozii catifelate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papagaluu meu!:X:X
Pff` is multe de spuslaughing:X

| ::::Diana::::: explică:

Si mie imi place papagalul.Am 2 perusi si atunci cand intru in camera mea(acolo unde sunt papagalii)fac un concert de nota 10.laughing

| JeSa a răspuns:

Pantera:P
Pentru că e foarte "agilă" ( http://www.webdex.ro/online/dictionar/agil ), e ceea ce mă caracterizează;)!

| Razvan a răspuns:

Mie imi plac pasarile.Vulturii pentru ca sunt cele mai minunate pasari, cele mai puternice, cele mai libere.Si bufnitele datorita misterului care le inconjuara si cenusiului superb din penaj.Ma mir ca oamenilor le e teama de ele si zic ca sunt urate.Sunt chiar foarte intresantehee hee

| Emena a răspuns:

Porcusorii de guineea.:X.pentru ca e mic, pufos si scump:Xsi pentru ca este si ciudat. dar il iubeesc:X.si pentru ca am si eulaughing
cateii.:X.mai ales cand sunt micilove struckpt ca sunt frumosi.:X
pisicile. dar nu toate.
si mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa animale, dar daca ar fi sa aleg: un caine! big grin

| eveline a răspuns:

Pai pisicuta.este mica, pufoasa, vrea multa afectiunea si sa fie in centrul atentieilaughingCam asa sunt eulaughingNu degeaba se zice ca animalul se aseamana cu stapatul(la comportament)

| juniper a răspuns:

Cainele, pentru ca este cel mai bun prieten al omului si te atasezi de el ca si cum ar fi propriul copil.

| georgiana a răspuns:

Mie imi plac iepurii, sunt animale sociabile, prietenoase.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele, este foarte dragalas si atasat de stapan.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Papagali si delfini love struck
Pentru ca sunt adorabili!love struck

| OanaG a răspuns:

Pisica mea love struck[Tigrutzabatting eyelashes]

Pentru ca o ador :*

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Mie imi plac catei pentru ca sunt alaturi de tine si la bine si la rau si sun foarte draguti:X

| xoBridgetXO a răspuns:

Papagalul pentru ca e multicolor si poate a invete sa vorbeasca happy. Si sunt si blanzi. P. S: am unu de aia imi place. Hehehe` laughinghee hee