| Daraba_Daniel_1982 a întrebat:

Care este anotimpul preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu suport frigul, aşa că-mi place vara cel maimult.
Te pup!

37 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Primăvara.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imi placea iarna de mic copil, chiar si de mare fiind, dar de cand sunt bolnava, am inceput sa urasc acest anotimp, si pentru mine e bine atunci cand nu este nici cald tare, si nici frig..vara -toamna.
O zi frumoasa sa aihappy

| positivity a răspuns:

Anotimpul meu preferat este vara.
Cu toate că atunci e o căldură infernală, iar în majoritatea timpului stai doar în casă, la răcoare, îmi place acest anotimp deoarece ai timp liber suficient pentru a te distra.
Vara nu ai cum să spui că nu ai avut timp să faci un anumit lucru.

| thegatekeeper a răspuns:

Toamna.

| mona a răspuns:

Vara

| Trolli a răspuns:

Toamna.

| DNSK a răspuns:

Toti astia cu vara, vreau sa va vad in iulie, curgand apa pe voi si gandindu-va unde nu va vede nimeni la racoarea de acum.hee hee oamenii astia.n-ai cum sa-i multumesti

| Mădă0611 a răspuns:

Primavara (aprilie-mai)/toamna (august tongue-septembrie).

| Dariusuu a răspuns:

Vara!

Off Doamne cât o aștept.

| alexs99 a răspuns:

In cea ce priveste vremea anotimpul meu preferat este primavara, dar imi place vara pentru ca avem vacanta.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna,frig,frig şi iar frig! E amuzant când prin Decembrie eu stau în casă la căldură şi mă uit satisfăcător pe geam cum degeră toate mâţele din faţa blocului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna.

| fadnox a răspuns:

Primavara (dar nu cea din anul asta)

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Lunile Noiembrie si Decembrie sunt preferatele mele (ce pacat ca trec repede), dar nu pentru sarbatori ori alt ceva ci pentru anotimpul in sine.Adica Iarna.Imi pare rau ca nu prea a nins anoul asta.

| FearOfTheDark a răspuns:

Toate.
Daca nu e frig, e anotimpul ideal pentru mine.

| Andeuta a răspuns:

Vara: vacante, concedii, vreme frumoasahappy

| TashaUhm a răspuns:

Nu am pot decidee`! I don't want to see

| Ƨirenia a răspuns:

Primavara

| ellaells a răspuns:

Vara. O astept cu mare nerabdare!

| CuteCurly a răspuns:

Varawinking

| Cigαяєttє a răspuns:

Primavara.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Vara cand e clad si binee!

| BeyondTheMusic a răspuns:

Toamna. mă inspiră foarte mult în ceea ce fac.

| REDNEK a răspuns:

Vara

| ZuZuLiNka a răspuns:

Vara