| AxxFarer a întrebat:

Care este baiatul vostru preferat din One Direction si de ce?

7 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Daca ai un preferat..nu esti fan.Toti sunt draguti si talentati tongue.

| ToxicEcstasy a răspuns:

Zain Malic. Este foarte dragut, are o voce frumoasa si un stil interesant.
http://www.tumblr.com/tagged/zain-malik?before=1329612792
Dar toti sunt adorabili.
Au acel : "One thing" : http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Y1xs_xPb46M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fana, da am vazut da Zayn (nu stiu daca am scris bine) este cel mai dragut.

| LoveBadx a răspuns:

Cel mai frumos baiat din one direction este Niall Horan :
1. Este foarte frumos
2.nu fumeaza ca zain malik (videoclipul de pe youtube cu el si cu zain in toronto cica fumand nu este adevarat)
3. Are voce frumoasa

| WorkinForThis a răspuns:

Harry Styles clar love struck

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Niall

| Directioner69 a răspuns:

Niall James Horan. Because he is Niall James Horanwinking
But I love them all ♥♥♥