| monica2000 a întrebat:

Care este cantareata voastra preferata din trupa SNSD? A mea este Sunny. happy

3 răspunsuri:
| bybuu13 a răspuns:

Buna! Si mie imi place tot Sunnybig grin

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună happy!
Nu am niciuna!laughing))) Nu suport trupa aia... Dar în fine, gusturile nu se discută, nu? happy
Nu pot să spun că îmi place, dar o aleg pe Hyoyeon happy! Ea e cea mai drăguţă şi simpatică şi talentată din trupa aia, după mine :*. Nu spun că nu cântă bine sau ceva, am fost fană Girls Generation ( SNSD ) dar acuma nu mai sunt so... big grin
Mă bucur că ţi-am răspuns. :*
Pace. #

| saranghae0korea a răspuns:

Taeyeonlove struck