| Lala_7531 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta/fericita/trista poveste a voastra?!:X

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai tristă care mi-a marcat viața este pierderea mamei acum un an și cinci luni.
Pa, pa.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cea mai amuzanta intamplare am sa-ti spun. Azi am fost la magazin adica in mall si ma duc intr-un magazin sportiv cu articole si ii spun la vanzatoare sa imi dea si mie o manusa sa probez la mana asa sa aflu talia pe care o am, am probat XL si au fost bune si am zis multumesc frumos pentru manusa asa stiu ca imi vine pachetul corect acasa mai ales eu inainte facusem comanda la niste manusi de piele XL si nu eram sigur ca era talia adecvata.