| LuYz@ a întrebat:

Care este cea mai buna prietena, si pe cine urati cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Am destui prieteni dar cea mai buna prietena a mea raman tot eu, suna cam egoist dar asta e adevarul...in mine am incredere, eu plang si ma ridic tot singura ...deci...si in legatura cu uratul, nu urasc pe nimeni, doar detest unele persoane...atattongue

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este Andreea, Deea, Dee`, Iubita, Ochi albastrii...si nu ti le mai zic pe toatebig grinlaughing
Cel mai tare urasc o fata proasta rau, iar apoi un baiat, dar pe baiat nu cred ca il urasc, doar nu prea il suportbig grinbig grinbig grin. Dar ii las in prostia loroh go on
Haaai acum nu ma criticatilaughingMacar eu...recunoscbig grinbig grinbig grin laughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este o fata pe nume Eliza love struckO cunsider ca pe sora meabig grinSuntem nascute in aceas zi, in acelasi anbig grinNe cunoastem de la varsta de 9 ani happyEi pot sa ii spun orice.Ma ajuta mereu si am foarte multa incredere in ealove struck
Cel mai tare o urasc pe o fata care face pe grozava cand de fapt nu e asalaughingCuvantul '' o urasc'' nu e potrivit. Pur si simplu nu imi place prezenta ei laughing

| pepenerosu a răspuns:

Cea mai buna prietena este Mihaela. Por spune ca urasc o persoana un anumit timp.ca sunt suparata eventual. dar eu nu pot uri! pur si simplusad e prea urat...prea josnic...eu iert aproape tot timpul.chiar daca multi nu merita... pur si simplu nu pot sa fiu rea...sa urasc pe cineva... e atat de. urat!straight face eh.multe persoane mi's antipate. dar incerc sa ma abtin sa ma port urat cu elebatting eyelashes
o seara placuta! :*

| LuYz@ explică:

Eu am vrut sa spun:de pe TPU.pe cine urati si cine va place cel mai mult de pe TPU?

| LuYz@ explică:

Prietena mea cea mai buna(de pe TPU)espe andr33, si o urasc cel mai tare le LOLLY! NU O SUPORT E O VIPERA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna prietena e Ioana. Nu urasc pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna prietena este sora mea. La ce bun sa urasc pe cineva? nici pe cei la care tin si care mi-au facut rau nu ii urasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! happy
As putea spune ca am mai multi preteni buni. Dar cum am mai spus nu exista prieteni adevarati. Un prieten este un umar pe care sa plangi cineva pe care te poti baza, dar niciodata nu stii ce spune despre tine acea persoana sau ce gandeste cu adevarat. Tu insuti iti esti cel mai bun prieten happy

Iar de urat, nu este bine sa urasti pe nimeni, nimeni nu-ti merita nervii, nimeni nu merita sa fie urat happy. Sa nu uiti indiferenta este cea mai dura arma, cea mai dureroasa lovitura.
Daca tu te comporti frumos cu acea persoana va ajunge sa it ceara scuze happy caz probatwinking

Sper ca te-am ajutat, mult succes in continuare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mama este cea mai bună prietenă.
Nu urăsc pe nimeni, ci aștept doar să-mi dea explicații pentru relele care mi le fac acele persoane lipsite de scrupule.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intrebare nu o sa raspund din motive lesne de inteles, dar am mai multe prietene bune. De urit, nu urasc pe nimeni, mai am divergente cu cei din jur, dar asta nu-mi provoaca decit mihnire, nicidecum ura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cea mai buna prietena...eu am cunoscut o fata la 3 ani ...am crescut amandoua in acelasi oras, bloc, scoala, clasa, banca... ea era cea mai buna prietena a mea .in clasa a 6 a a stat cu o fata pe care o insela tare mult, a facut un lucru pe care eu nu l-as face ...mereu o barfeam pe la spate... ei bine am ajuns si in clasa a 7 a si prima data am stat eu cu prietena mea in banca... iar cea pe care o uram statea in spatele meu.la o testare la engleza.prietena mea a ajutat-o pe cea pe care o uram ...atunci i-am facut mare circ... dar ea nu m-a bagat in seama a stat cu ea cea pe care o uram si azi o mai urasc si mai tot timpul ne certam din cauza ei...prietena mea a vrut sa stea cu cea pe care o uram doar ca so insele, sa-i ia lucrurile si sa faca pe grozava in pauze, ei bine si asa este si azi cea pe care o urasc mai sta cu FOSTA mea prietena...si cand ma uit la ele zic ia uita fata stau t*****e la colt... oricum intr-o zi eram pe holu scoli ne-am certat grozav de tare ea prietena mea ma amenintat si eu la fel ca am sa zic tot cea zis despre cea pe care o uram si ce a facut ea ...si i-am inchis gura... le urasc pe amandoua acum tare de tot oricum intr-o zi adevarul va iesi la lumina desprea ce afacut prietena mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena cea mai buna sunt eu. da uneori e si mama dar sunt lucruri pe care ei nu i-le pot spune. am multe prietene dar mi s-a intamplat odata ceva oribil in legatura cu prietenele si de atunci pentru mine cea sau cel mai bun/a prieten/a nu exista.
2. Stiu ca nue frumos sa urasti o persoana dar eu am niste colege care sunt niste guri sparte.Mereu barfesc pe la spate! si de aceea le urasc!