| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa cantareata de muzica usoara dintre: Katy Perry; Sonny John Moore; Paris Hilton; Gwen Stefani si Ciara? Ofer Funda

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Ciara. Da sonny john moore e baiat sau fata ca m-am uitat niste poze dea lui si nu inteleg ce e

| Oana910 a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Chiar nu stiu!

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Oana910):

E baiat, m-am informat! In intrebarea ta ta e cea mai fumoasa cantareata! happy

| Oana910 a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Mersi ca m-ai informat si pe mine! Si mersi ca mi-ai raspuns la intrebare!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gwen Stefani.

| Gogu06 a răspuns:

Paris Hilton ca face de toate, e multi functionala.

| Eudaimonia a răspuns:

Sonny John Moore nu e cantareata de muzica usoara de mixator de dubstepo, e ffff diferit