| lovelygirl1 a întrebat:

Care este cea mai galagioasa fiinta? As dori raspunsuri cat mai hazlii.

16 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Si barbatii o sa spuna :femeia

| MasterOfDisaster a răspuns:

Copilul vecinilor de deasupra. Duduie toata ziua sad.

| xXdoareuXx a răspuns:

Fosta mea profa de romana laughinglaughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Popa de la biserică. MAi ales de la bisericile ălea cu boxe de concert scoase afară, când începe să falseze cântece de căcat.

| M25M a răspuns:

Potaia vecinului care, banuiesc, ca este exorcizata in fiecare dimineata pe la un 9 -10, ca altfel nu imi explic de ce urla asa.

| mami a răspuns (pentru M25M):

Probabil ca o lasa singura in casa

| M25M a răspuns (pentru mami):

Cel mai probabil, insa nu prea imi pasa sa-o sedeze cand pleaca de acasa ca nu sunt singurul care i s-a plans.

| mami a răspuns (pentru M25M):

de ce nu faci plangere impreuna cu ceilaltzi locatari la administrator, altfel va face viata grea si saracului caine la fel

| M25M a răspuns (pentru mami):

Degeaba facem, este intervalul in care omul poate face in casa lui ce vrea, daca vrea sa dea gauri cu vreo 7 bormasini are voie, daca vrea sa asculte muzica cu boxele la maxim are voie.

| Vans a răspuns:

Numa' să-l auzi pe Toma cum face cu cădelniţa.

| fadnox a răspuns:

Frate-meu

| Antoniacopiluța a răspuns:

Cred ca vecina de la 1laughing.In fiecare dimineata pe la 7-8 bubuie cu ceva in podea si ma trezeste.laughing

| FreakyChucky a răspuns:

Vecinu de deasupra care nu stie sa faca altceva decat sa bocaneasca de pe la ora 6:00 pana pe la 8:00 in capul meu.Ma trezeste zilnic de cand e vacanta straight face

| Molecula a răspuns:

Papagalii, nu tac deloc, mai ales daca ai mai mult de 1

| CristobalMarian a răspuns:

Bebelusii, Cainii turbati

| madalina2013 a răspuns:

Femeia cand e inselata(pff cred ca ati observat cand este geloasa sau inselata cum face)
Funda happy tongue