| Alex a întrebat:

Care este cea mai mare realizare de pana acum?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

N-am inca 20 de ani impliniti dar sunt deja la casa mea pe cont propriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! - a mea?
Hm.
-Terminarea clasei a7alaughing)
byetongue

| Alexandru a răspuns:

Cea mai mare realizare de pana acum nu este de fapt asa mare cum ar parea, pentru ca este nevoie de muuuult mai mult : faptul ca am reusit cu brio sa fiu admis la liceul dorit, ba mai mult, chiar si la clasa al carei profil mi-am dorit sa il studiez.
Odata cu timpul, vor creste in valoare si realizarile dar, deocamdata se merge din aproape in aproape.
Nu s-ar putea altfel.

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea de pana acum este una poate nu asa de mare, asa cum pare. Nu am inca 18 ani impliniti, insa incerc sa fiu cat mai independenta ( in sensul pozitiv), adica sa-mi pastrez fiecare banut din alocatie pentru ceea ce imi trebuie, sau vreau sa fac, fara a le mai cere bani parintilor.
In alta ordine de idei, trec clasa a XI-a la liceul unde mi-am dorit sa intru si la profilul pe care l-am vrut.
Stiu deja unde ma vad peste 2-3 ani, stiu ce facultate vreau sa urmez. Mai trebuie doar sa sper si sa cred ca ceea ce imi doresc se va intampla. happywinking