| alittlestar a întrebat:

Care este cea mai misto melodie din anul acesta din punctul vostru de vedere?

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pussycat Dolls -Hush, hush si Jai ho
So bizzare
Lose you
Dead and gone[mi se pare ca asta e de anul` trecutbig grin]
Takin back my love
etc happy

| inna a răspuns:

Pussycat Dolls-Hush, Hush

| Bishop a răspuns:

David Deejay feat. Dony - So bizzare

| viki a răspuns:

Connect-r-burning love.:X

| alle_1861 a răspuns:

Akcent-Lovers cry

| fzcsm a răspuns:

Sunt multe melodii noi frumoase, eu zic ca cele mai bune sunt Morris-Desire, Inna-Love si Play-and-Win-Only si Stereo Love de la Eduard Maya si Viktoria Jigulina

| vyol3ta a răspuns:

Andra-femeia
dj sava ft connect-r-sunshine (asta parca-i de anul trecut )

Răspuns utilizator avertizat
| roksyk a răspuns:

Lizucafrumusica, melodiile lui Florin Chilian nu sunt de anul asta; si de cand il cheama"clilian"? laughing
Mie imi place "I like it" - Lacuna Coil, desi nu este tocmai "de top", fiindca nu este comerciala. happy

| eliza a răspuns:

Buna! pai ar fi : florin clilian '' chiar daca '' si '' zece'', oceana '' cry cry'', pussycat dolls ''hush hush''. pa pa!

| BlueDreams a răspuns:

Puya-change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears-If you seek amy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Andi feat Stella - Freedom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa spun si trupe si interpreti mie imi placa elena gheorghe andra cui ii place connect-r e cel mai prost adica prosti vreau sa spun ca la toti ii place connect-r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya Change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex puya secret si puya change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black eyed peas -pump it super coolll rolling on the floor