| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai "batran" membru din comunitatea TPU?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu daca este cel mai batran, dar stiu un domn de 63 de ani si cel mai mic are 9 ani! Numele nu au importanta.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

7 ani. Mi-e teama sa zic ca mai micI don't want to see

| gabriela a răspuns:

Nu stiu, dar ar merita desemnat " Expert de onoare "!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cel mai batran ca si varsta in viata reala sau cel mai vechi membru? Probabil cei care au pus TPU in functiune au fost primii membri. Mai stiu ca si Brigaela este printre primii care si-au facut un hobby in a ajuta oamenii aici. Ca varsta in viata reala n-am idee, dar ma bucur ca nu sunt eulaughing