| Redix a întrebat:

Care este cel mai bun caracter pe perfect world, blademaster, pshihyc assasin, etc? Funda pentru primul

Răspuns Câştigător
| jhonyx85 a răspuns:

Pshichyc assasin

3 răspunsuri:
| RaduCata a răspuns:

Pshihyc assasin

| PlasMatic a răspuns:

Cu BladeMaster, te descurci fenomenal happy iti faci propriile sabii happy si cresti super bine happy restul sunt caractere care depind de alte happy, eu am dus blademaster pana la 60 happy sucees. funda big grin?

| RaduCata a răspuns:

Psihihyc assasin e cel maitare eu am crescut pana la 70 in 4 ore! ai cele mai tari arme si cele mai tari armuri!