| Angeloxd a întrebat:

Care este cel mai bun energizant pe care l-ați băut? Eu: Rockstar guava

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Redbul este cea mai buna bautura de care spui.Am incercat multe rahaturi laughing dar pisatu asta de redbul se pare ca e cel mai bine facut.
acu au scos altul Celsius sau parca asa i zice, ma rog lau scos de vreun an cred, se pare ca e ok si asta dar nu-i mai bun ca redbul.

| NotNamed a răspuns:

RedBull si Hell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mierea.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Take off si 9MM.

| UnDiavol a răspuns:

Redbul am băut multă vreme dupa aia am căutată sa văd ce efecte are ce are in el ce este mai exactă redbul asta și am văzută cât de mult rău poa să-mi facă și am renunțat la el beau foarte mult Redbul nu eram conștient de ce îmi făcea și ce putea să-mi facă in timp dupa aia după ce am realizat nici ca nu am a-mi vrut vreodată sa mai beau alegere este la tine dacă vrei sa bei sa nu nu-ți spun asta sate conving sau sate influențez într-un anume mod sau orice altceva îți spun ce am trăit și am realizat cât de mult rău poa să-mi facă mie Redbul