| roxi_3527 a întrebat:

Care este cel mai bun film pe care l-ati vazut? si de ce vi s-a parut cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

If only.Nu mi s-a parut bun, mi se parut unic.De ce? Deoarece nu este copiat dupa nici un film.Este exceptional, jur!:X

5 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Alexander
dpdv artistic nu e un film care sa se fi facut remrcat, insa mie mi a dat o stare mai speciala de fiecare data cand l am vazut. m a facut sa meditez putin la ceea ce cu adevarat important in viata, cat de scurta e viata si cat de superficiali suntem.

| Moneyandfame a răspuns:

Requiem for a dream.
Imi place pentru ca d-aia.

| zuly a răspuns:

Nunta mută

Cel mai bun dintre cele vazute recent. De ce? pentru ca este frumos-urat, vesel-trist, realist-visator. daca exista asa ceva - este genial. Parerea mea.

| REMiXDJ a răspuns:

Enemy Mine - cel mai BUN film SF.-super fimul.

| zeDruit a răspuns:

Patch Adams.

Pentru ca ii o poveste reala care se continua si in momentul de fata si este raspunsul problemelor.