| CalinPop a întrebat:

Care este cel mai bun jucator de fotbal din lume? Mie Messi.

Răspuns Câştigător
| mihai9090 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun jucator de fotbal a fost Pele, dar in prezent pe cimpu de fotbal cel mai bun este Messi.

4 răspunsuri:
| SSSkkkk a răspuns:

Ce?

| LupulTurbat a răspuns:

Nu-mi pasa ca nu-mi dai funda si chiar daca adevarul supara este... Cristiano Ronaldo! si in plus Messi este si foarte urat are nasul mare e micut vai de el pe cand Cristiano Ronaldo e si frumos nu gasesti niciun defect la el.

| GaBrieLN1 a răspuns:

Messi toata ziua in plus ronaldo da gol din pase pecand messi face si el faze nu vedeti cum se baga printe ai pe acolo!

| stealistul a răspuns:

Cristiano Ronaldo SI APOI Messi