| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun mijloc de a-ti o/un face prieten/a(partener de viata)? (ex:site de socializare)

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cel mai bun mod este sa iesi in oras, cu prieteni REALI, sa va intalniti, sa stati de vorba. In niciun caz nu-ti vei gasi partener(a) stand ascuns in spatele unui monitor.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu netul este legătura, ci viața reală.
Are perfectă dreptate, @ardnaxur1961
Pa, pa.

| Anubis_6648 a răspuns:

Mai deschideti ochii laughing ce ex. bun de urmat ai dar(jalnic thumbs downp) nu mai traiti frate numa in fata calculatorului...ca de asta sunt pe aici numai intrebari de genu:Ce trebuie sa fac? Cum sa fac?

Traiti, experimentati, sunteti tineri aveti toata viata inainte, ce aveti de pierdut?

| Alex a răspuns:

Am niste cunostinte care au facut rost de parteneri de viata. Dar pe internet trebuie sa fii mai atent si este mai greu de gasit.

| Raul a răspuns:

@Anubis controleaza-ti limbajul big grin, am dat un exemplu la intamplade si primul care mi-a venit in minte, si nu cred ca e nevoie sa ma critici deoarece nu sti stilul meu de viata.