| IepurasulBrunet a întrebat:

Care este cel mai des cuvant folosit de voi? happy

17 răspunsuri:
| HardcoreCountry a răspuns:

Cred ca cuvantul "Ceau" sau cuvantul "Nu".

| Razvan a răspuns:

Meduzasmug

| ancutsa410 a răspuns:

laughing "bine" "te iubesc"hee heemulte

| cornel a răspuns:

La naiba

| Rukhsandra a răspuns:

Adica happy

| elena a răspuns:

Schiva-numele cainelui...nu vorbim despre cuvinte de legatura, care sunt cele mai des folosite in exprimare.

| Georgiana2905 a răspuns:

Ufff. Grea intrebare. Pai nu stiu exact ce sa spun. Nu cred ca exista vreun cuvand folosit f des. Sa ma gandesc putin. Stiu ca folosesc cuvinte destul de des gen : joder, liniste!, invata! Or mai fi si altele dar cine le mai stie.

| popandreea a răspuns:

Stii...

| monyk a răspuns:

Buna, de cand sunt cu prietenul meu, cel mai des folosesc cuvantul `Cristi`, adica numele lui.Toata ziua vb.despre ellaughing. Bine, asa mai folosesc bine, lasa, sti, telefon, da, nu, cuvinte obisnuite care sunt des folosite in general.

| fluturas a răspuns:

Cred ca cuvintele : no laughing sau pai laughing

| madycumada a răspuns:

"nu stiu" laughing

| Psihiatra a răspuns:

Expresia"sa stii" cuv.:"deci" "si""cred" "eu" si mai sunttongue

| Doddel a răspuns:

Normal

| Helvete a răspuns:

Nu, ce, naiba, porcarie, niciodata, habar n-am, nu-mi pasa, nu conteaza, hai odata, ma plictisesc

| Bacemi a răspuns:

Prieten este cuvantul cel mai des folosit. Pentru ca eu asta caut in fiecare. Un prieten.

| Paatricia93 a răspuns:

Bine

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Eu cel mai des spun cuvintele : mama, tata da si nu