| Doarunaltutilizator a întrebat:

Care este cel mai enervant lucru pe care l-ati vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Atunci cand te tachineaza cineva, mi se pare cel mai nasol lucru!

8 răspunsuri:
| Almapwp a răspuns:

Faptul ca "cea mai buna prietena" a mea, nu mai sta cu mine, dar face tot posibilul sa imi fie rau, e chiar enervanta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca tot ii scriam cuiva care nu a vrut asta.

| J0B0MAT a răspuns:

Când încercam să explic cuiva ceva şi îi tot repetam şi nu înţelegea/nu voia să înţeleagă.

| Florentina9210 a răspuns:

Hahaha. Nu am vazut eu, dar l-a vazut o vecina de a mea pe fostul psihopat cu o stramba de 2 metri. Atunci la o luna dupa ce ne-am despartit.
Nu a fost enervant ci mai degraba linistitor, deoarece am ''crezut'' ca am scapat de el. Doar am crezut!

| RAY a răspuns:

Ca fizicul nu conteaza

| AFR81 a răspuns:

Ma enervez foarte tare atunci cand pierd la turnee de amatori (as rupe toate rachetele pe care le am si as bubui toate mingiile, insa fac eforturi sa ma abtin) sau cand pierde cel din poza, Roger Federer, mai ales in fata unor jucatori ca Wawrinka, Nadal, Raonic, Djokovic.

| R0R0 a răspuns:

Cand ii scrii cuiva, iti da seen secunda urmatoare, dar iti scrie numai peste vreo 5 minute.

| Sellak a răspuns:

Majoritatea intrebarilor de pe TPU.