| umbrax a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Am reinceput scoalarolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh, îmi pari foarte cunoscut... Te-am mai văzut anul trecut prin vară pe TPU, pe vremea când aveam alt cont cu tot acelaşi nume, dar fără "đ"hee hee.

| umbrax explică (pentru anonim_4396):

Da vara trecuta raspundeam mai des la intrebari decat cum o fac acum

| Clauvdgg a răspuns:

Am avut multe lururi frumoase care mi s-au intamplat. Dar inca mai astept pentru cel mai frumos!

| DinnAdinnA a răspuns:

Pai am fost la o "petrecere" super.
Atunci m-am distrat.
In Herastrau era " petrecerea ".
Eram eu si cu verisorul meu.
Si atunci chiar ca ne-am distrat, pentru ca o luna in urma ( iulie ) am stat doata luna internata, iar el fara mine nu s-a distrat deloc.
Asa ca am fost toata ziua si ne-am jucat super tare.