| Fallen1Angel a întrebat:

Care este cel mai mare cosmar al vostru?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Sa o pierd pe mama.

9 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Hm. ultimul a fost cand am visat ca aveam o tumoara la san! Bleah!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa nu am bani...sau sa ma duc la doctor...

| zanesiprintese a răspuns:

Iar daca te referi la un cosmar din viata reala, ar fi sa stau la mana barbatului(sa ma-ntretina el, sa traiesc din banii lui... )

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightLady a răspuns:

Un paianjen urias care vine sa-si razbune toate rubedeniile pe care i le-am ucis eu. laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Singuratatea! si sa nu mai am pe nimeni din familie... urat!{as lua-o raznalaughing

| SweetPrinces a răspuns:

Nu cred ca vrei sa stii ca dupa aia la noapte il vei avea si tu happy

| cosima11 a răspuns:

Vaai. daca va spun o sa radeti big grinbig grin
cel mai mare cosmar al meu e ca o sa mor si poate nu o sa fiu moarta de tot si ma trezesc in sicriu, la 2 m sub pamant, ingropata. de aia as prefera sa fiu arsa laughing) numai ca nu ne permite religia :-s... mi se si face pielea de gaina cand ma gandesc rolling on the floor

big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare cosmar al meu a fost ca voi avea nota scazuta la purtare sad