| rodyana_6729 a întrebat:

Care este diferenta de fus orar dintre Romania si Afganistan? Am intrat pe google si imi da variante diferite.

3 răspunsuri:
| B3cKham a răspuns:

Afganistan Kabul +21/2 sau de 10, 5... Nici eu nu am gasit exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul verii este un decalaj de o ora jumatate, iar pe timp de iarna de doua ore jumatate

| xBluO a răspuns:

Pe google nu gasesti. Diferenta este pe tiimp de iarna de 2 ore jumatate si vara de o ora jumatate. Asta este raspunsul sigur, am pe cineva acolo happy