| Andreee a întrebat:

Care este diferenta dintre apa de la robinet si apa de la dozator?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Apa de la robinet, pe langa alte "impuritati" contine clor pentru dezinfectare.Cea de la dozatoare, este "purificata" adica este curata.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Aia de la robinet e mai ieftină. Ambele sunt la fel de împuțite, stai calmă. Dar n-a murit nimeni de la apa de la robinet.

| Kasia a răspuns:

Filtrata.apa de la dozator e filtrata.

Răspuns utilizator avertizat
| qValle a răspuns:

Păi se spune că apa de la robinet e mai murdară și că nu știu ce conține, apa de la dozator e mai curată. Mie una mi-e indiferent. Sper că te-am ajutat :*