| D4275682 a întrebat:

Care este ea mai eficienta metoda de ati ascunde emotiile?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Autocontrol.

| lpavel a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva. Trebuie sa inveti ca si cum ai juca un rol dar nu cumva sa se piarda sentimentele adevarate si sa-si faca cel,, rol " loc in viata ta ca atunci nu va fi bine...

| SkyPilot a răspuns:

Te gndesti inainte de a reactiona. Iar lucrul cel mai important este sa iti controlezi expresia fetei. Muschii fetei trebuie sa fie tot timpul relaxati. Vanzatorii profesionisti adevarati stapanesc foarte bine aceasta tehnica.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde ce emoție vrei să ascunzi.

Sunt emoții care nu se pot ascunde pentru că expresia feței te trădează.

| Lagorúthon a răspuns:

Singurul care stii raspunsul esti tu. Doar tu stii cum poti sa tii le ascunzi.