| AddaLacrima a întrebat:

Care este fata ideala pentru tine?

Funda la raspunsuri pozitive.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi frumos sa o poti vedea si ca cel mai bun prieten. Sa vorbiti despre orice, sa nu existe nici un strop de plictiseala, sa se vada de la o posta ca sunteti indragostiti prin felul cum stati unul langa altul, sa nu existe suparari peste care nu se poate trece. sa nu se sfarseasca aceasta poveste.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare bine sa am o imagine ideala a celuilalt, nu sunt atat de destept

| YesViRginia a răspuns:

Fata ideala trebuie sa fie cat mine la inaltime, sa nu fie grasa si sa ma iubeasca. Fata ideala trebuie sa-mi dea o stare buna in asa fel incat sa uit de probleme si sa mi-se para totul usor atunci cand sunt cu ea.

| Varsson a răspuns:

Fata ideala trebuie sa fie si frumoasa. Dar nu proasta. Sa stie sa gateasca, sa fie mai desteapta. Bine, ca n-as sta cu una urata si desteapta. Parerea mea.

| sasuke96 a răspuns:

Sa se priceapa la sex oral laughing)))

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica "raspunsuri pozitive"? Adica : DA? Ca ASTA e un raspuns pozitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Sociopat a răspuns:

O fata plina de ura.