| BiiBiis a întrebat:

Care este faza cu site-ul Lockerz.com? Potii castiga premii? Cum? Ce trebuie facut? Cum fac rost de "invitatie"?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Invitatia ti-o trimite un user LOCKERZ. Cum sunt si eu, bine inteles. Trebuie sa raspunzi la intrebari referitoare la site uneori. Pun una in fiecare zi si pentru o intrebare ai 2 puncte plus 2 bonus. Si da, chiar se castiga premii. Exact cum ti-am zis. Prin punctele pe care le strangi din intrebari. Poate ca o sa iti trimit eu invitatie dar imi trebuie emai-ul tau. Trimitemi-l si te invit eu pe site. Poti avea incredere ca nu il dau la nimeni si daca te deranjeaza nu am sa te caut. Eu nici nu prea vb cu baietii laughing. Daca vrei invitatie trimite-mi email-ul.