| criss_7591 a întrebat:

Care este id-ul lui razvan fodor? plzz

7 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ce intrebare.laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Il stiu doar cunoscutii lui!

| Dianna_8523 a răspuns:

Intrebarile de genul asta, nu ai sa gasesti niciodata raspunswinking doar daca te duci si vorbesti cu el sa ti-l dea laughing Iti imaginezi ca nicio persoana publica nu si-ar da id-ul de mess ( in caz ca are), in ziua de azi nici oamenii numai au incredere sa si-l dea...

| a răspuns:

razvanfodor_the_best, cica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are. A dat muuulte declaratii in care a specificat ca nu este prieten cu internetul si ca foloseste calculatorul doar pentru cateva bloguri pe care le citeste, in rest nu socializeaza online, in afara momentelor in care scrie pe forumul acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare ma apuca rasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi cineva a zis ca e razvanfodor_the_best eu l-am bagat in lista astept raspuns