| Legolas a întrebat:

Care este jocul vostru preferat pe calculator? Ale mele sunt Archlord, NFS Most Wanted, Rise of nation si Voyage Century.

Răspuns Câştigător
| mariutza a răspuns:

Jocurile meu preferate sunt World Of Warcraft, Dota, NFS, etchee hee

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Al meu gta vice city love struck...mai am putin si il termin... da` in ultimu` timp nu am mai prea jucat...

| kuka a răspuns:

Am o gramada de jocuri preferate, dar cel mai umlt m-a impresionat Assassin's Creed [si cu grafica si cu povestea jocului], cred ca prin 2010 o sa apara al doilea joc si o sa fie mai tare decat actualul... tee hee...
In rest imi mai plac Half Life-urile, Burnout Paradise, Overlord, Prince of Persia [toate], Left 4 Dead, Perfect World [daca iti plac mmorpg-urile], Devil May Cry 4...pe unele le am de un an de zile instalate si nu m-am saturat de ele. tongue

| kitty_8919 a răspuns:

Jocul meu preferat este gta3

| timbucadrian a răspuns:

Marc Eckō's Getting Up ii joc cu graffiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale mele sunt de peste 5 GB si sunt Split Second, Prince or Persia The Forgotten Sands si Transformers War for Cybertron sunt super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale mele sunt de peste 5 GB si sunt Split Second, Prince or Persia The Forgotten Sands si Transformers War for Cybertron sunt super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile mele preferate suni gta spiderman nfs stronghoold

| Venish a răspuns:

Voyage Century The best of the best.